Giriş Yap Profilim Çıkış Yap
Gizlilik

 

 

Bilgi Toplama ve Kullanma
Sanal Mağazamız, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar. Bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.
 
 
Kayıt
Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan kendisine ait iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) istenmektedir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır. Ayrıca bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılabilir.  Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirebilir.

 
Kullanıcı Adı ve Şifre
Kullanıcının hesabına, sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişebilmek mümkün olacaktır. Kullanıcının hesabına ulaşabilmek için gerekli olan şifresi 128 bit ile güvenli bir şekilde deşifre edilerek kullanılamaz ve çözülemez hale getirilerek saklanmaktadır.

 
Kredi Kartı Güvenliği
TRUCAS Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi, alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir. TRUCAS Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. TRUCAS Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak GlobeSSL tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. SSL Güvenlik Sertifikası servisi sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 
 
Bilgi Yayınlama
Kullanıcının siteye bıraktığı talep,  ve kullanıcı bilgileri, sitenin herhangi bir yerinde diğer kullanıcılarla paylaşılmamaktadır. Bu bilgileri görüntüleme yetkisi sadece sitemizin genel yetkililerine açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.
 
Bilgileri Güncelleme
Kullanıcı, Üyeler Alanında yer alan linkler yoluyla dilediği zaman sitede bulunan kendisiyle ilgili bilgileri ve şifresini güncelleyebilir. Üyeliğin iptali için iletişim adresimizde yer alan e-mail adresine bilgi verilmelidir.
 
Bilgiyi Paylaşma
Kullanıcılara ait demografik bilgiler sitenin reklam verenleriyle paylaşılabilir, bu paylaşım kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez.
 
Sanal Mağazamız, kullanıcılarına herhangi bir hizmeti (ödeme altyapısı vb.) üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.
 
Log Dosyaları
Sitenin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez. Sadece hangi sayfaları ne zaman gezdiği vb. bilgileri toplayarak siteyi yönlendirmede kullanır.
 
Linkler
Bu siteden başka sitelere linkler vardır. Sanal mağazamız, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.
 
Yarışma ve Anketler
Zaman zaman kullanıcılardan anket, yarışma ve çekilişler için bilgi isteyebiliriz. Bu anket ve yarışmalara katılmak isteğe bağlıdır, kullanıcı bilgi verip vermemeye  kendisi karar verir. İstenen bilgi, iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve demografik bilgileri (yaş, cinsiyet gibi) içerebilir. Anket soruları sitenin kullanımını izlemek ve siteden duyulan memnuniyeti ölçmek için kullanılır.

KONTAKT

+ 49 (30) 788 99 727

+ 49 (30) 789 52 847

+ 49 (151) 471 76 036

+ 49 (151) 471 76 036